Stowarzyszenie

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie THE DROSKOOV THEATRE jest ogólnopolską organizacją gromadzącą osoby wrażliwe na sztukę i kulturę, chcące uczestniczyć w profesjonalnych i amatorskich wydarzeniach o charakterze kulturalnym, w tym koncertach, konkursach, występach, ekspozycjach artystycznych i spotkaniach autorskich. Członkowie Stowarzyszenia mają prawo być konsumentami powyższych wydarzeń, ale także mogą poszerzyć grono twórców, których talenty będą wspierane i prezentowane na deskach TDT.

Jesteśmy zainteresowani prezentacją przedsięwzięć, często o niekonwencjonalnym charakterze, promujące autorskie propozycje artystyczne i kulturalne.  Jesteśmy otwarci na formy profesjonalne, półprofesjonalne, ale także zupełnie amatorskie możliwe do prezentacji szerokiej społeczności związanej ze Stowarzyszeniem TDT. Chętnie angażujemy się w projekty o charakterze społecznym rozwijające świadomość kulturalną i wzbudzające szacunek dla twórczej pracy artystów amatorów. 

Kultura to dla nas wspólna aktywność wynikająca z dialogu artysty z publicznością. Nie akceptujemy biernej konsumpcji dóbr kultury o niskich walorach artystycznych. Stowarzyszenie to rozmowa o pasji i rozwoju poprzez dobrą zabawę i współpracę osób o podobnych zainteresowaniach.

Członkami Stowarzyszenia mogą zostać osoby fizyczne i prawne na podstawie złożonej deklaracji członkowskiej i przyjęte przez Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia TDT. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi eventami i repertuarem najbliższych wydarzeń.

Co zyskasz będąc Członkiem naszego Stowarzyszenia:

  • Stały rabat 30% na ceny biletów na poszczególne wydarzenia.
  • Prawo zgłaszania własnych pomysłów do sposobu funkcjonowania Stowarzyszenia, a także do współudziału w organizacji samych wydarzeń/imprez.
  • Newsletter informujący o wydarzeniach/imprezach kulturalnych i aktualnościach w TDT.
  • Dostęp do zamkniętych grup na portalach społecznościowych z możliwością komunikacji z pozostałymi Członkami Stowarzyszenia oraz komentowania wydarzeń/imprez.
  • Niepowtarzalną odznakę Członka Stowarzyszenia TDT.

Zarząd Stowarzyszenia:

– Jakub Zamojski – Prezes Zarządu
– Marcin Wujaszek – Wiceprezes Zarządu

Zachęcamy do zapoznania się ze Statutem Stowarzyszenia i pobrania deklaracji przystąpienia do Stowarzyszenia.

Wpłat można dokonywać przelewem na konto bankowe:
mBank S.A. mBank Oddział Bankowości Detalicznej
Konto nr 31 1140 2004 0000 3702 7983 8545
IBAN: PL3111402004000037027983
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
z dopiskiem „wpisowe” lub „składka członkowska”.